Forest Cup 2 - Oirschotse heide
75

De Rosdoek
On Sunday, 15 November 2026

Informations

Op zondag 15 november wordt de 44e editie van de Klompen-OL georganiseerd, dit keer op de Oirschotse heide. De aangeboden omlopen volgen de kleurcodes en afstanden uit het wedstrijdreglement van Orienteering Vlaanderen:

  • Omloop 1 - Zwart Lang - 9 km
  • Omloop 2 - Zwart Midden - 6 km
  • Omloop 3 - Zwart Kort - 3 km
  • Omloop 4 - Rood Lang - 7 km
  • Omloop 5 - Rood Midden - 4 km
  • Omloop 6 - Blauw Midden - 5 km
  • Omloop 7 - Blauw Kort - 3 km
  • Omloop 8 - Groen Kort - 3 km

Verduidelijking kleuren:

  • Groen: wegkeuze via paden en posten bij kruisingen van lijnobjecten en zichtbaar vanop een ooghoogte van 1 m
  • Blauw: wegkeuze via lijnobjecten en posten zichtbaar vanaf lijnobjecten
  • Rood: wegkeuze mogelijk langs lijnobjecten en een duidelijk aanvalspunt
  • Zwart: zo goed als mogelijk gebruik maken van de kenmerken van het terrein om een uitdagende wedstrijd aan te bieden.

Extra naast bovenstaande omlopen is dat de omlopen van de kleuren rood en zwart ook als orohydro worden aangeboden. Heeft dit jouw voorkeur of je wil je dit eens proberen, schrijf je dan van tevoren in op een van de volgende omlopen: 

  • Omloop 9 - Zwart Lang Orohydro - 9 km
  • Omloop 10 - Zwart Midden Orohydro - 6 km
  • Omloop 11 - Zwart Kort Orohydro - 3 km
  • Omloop 12 - Rood Lang Orohydro - 7 km
  • Omloop 13 - Rood Midden Orohydro - 4 km

Deelname aan een orohydro-omloop kan alleen met voorinschrijving, deze omlopen zijn dus niet beschikbaar voor de daginschrijving!

Over orohydro: bij deze omloop krijg je een kaart waar alleen de bruine en blauwe symbolen op staan aangegeven, dus alleen hoogtelijnen, kuilen, sloten, meren, enzovoorts. 


Baanlegger: Peter Bleyens
Controleur: Patrick Bleyens

Starttijden: vrije start tussen 10:00 en 12:00
Einde wedstrijd is 13:30, vanaf dan zullen de posten ingehaald gaan worden.

Parkeren kan op de drie parkeerplaatsen direct rondom het CC, zie dit overzicht.

De afstand van het CC naar de start is 3000 meter; er is plek voor redelijk wat auto's bij de start te parkeren, probeer wel zo veel mogelijk samen te rijden indien je met de auto gaat. Een CC op kortere loopafstand naar het bos was helaas niet direct beschikbaar; de enige direct beschikbare optie was een uitbater die 10 euro per deelnemer wilde met een minimum van 160 deelnemers. Hoe dan ook hebben wij toestemming voor het bos en maken wij er een leuke wedstrijd van!

Tenslotte:

  • Kleedkamers en douches beschikbaar
  • Deelname is op eigen risico
  • Meld je af als je onverhoopt toch niet kunt komen en kom altijd even langs de wedstrijdcomputer in het CC, ook als je de wedstrijd niet uitloopt; dan weten wij dat iedereen weer terug is
  • Bij inschrijving gaat u akkoord met een vermelding van naam, tijd en leeftijdscategorie in de online gepubliceerde uitslag


Oirschotse heide
1:10.000, bijgewerkt oktober 2026.
Location

De Rosdoek

Kerkstraat 10
Wintelre
Netherlands

-

51°26'38.4288"N 5°20'29.46264"E
51.444008, 5.3415174

How to reach
Details
Onsite registration is possible

Course

13 courses


Entry fee

Payment on site

Until Friday, 6 November 2026
< 18 years: 4,5€; >= 18 years: 7€
Rent Sportident: 2,00 € / 1,00 € (children)


Punching system

Sportident punching system + Air enabled


Start times

Start times from 10:00 to 12:00


Registration date

Registration is open from Saturday, 16 August 2025 to Friday, 6 November 2026.

Registration
Registrations
Name Club Course Sportident Air+
Contact

olaf@orienteering.nl